- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Epson |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | C31CJ52111 |
Podpora predlôh bez podložky: Zvýšte produktivitu a znížte vplyv na životné prostredie. • Vstavané funkcie ePOS: Jednoduchá integrácia s vaším súčasným systémom POS • Povrch zo silikónového laminátu: Vylepšené možnosti čistenia + povrch odolný voči znečisteniu • Funkcia synchronizácie a nabíjania: Napájanie a prenos dát cez jeden kábel • Spoľahlivý hardvér: Garantované overeným servisom a podporou spoločnosti Epson •
507,66 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Rýchlosť tlače | |
|---|---|
| tlačová technológia | Priame teplo |
| Farba | |
| Maximálne rozlíšenie | 203 x 203 DPI |
| Možnosti pripojenia | |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Wi-Fi | |
| USB vstup | |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Dizajn | |
| Farba | Black,Grey |
| Prevádzkové prostredie | |
|---|---|
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90 % |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 10 - 90 % |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 50 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 50 °C |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 142 mm |
| Hĺbka | 132 mm |
| Výška | 202 mm |
| Hmotnosť | 1600 kg |
| Údaje o balení | |
| Typ balenia | Box |