Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Epson |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | C11CK38401 |
fototlačiareň • Technológia tlače: InkJet • Maximálne rozlíšenie: 5760 x 1440 DPI • Tlač bez okrajov • Wi-Fi • Farba: čierna •
789,52 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Rýchlosť tlače | |
|---|---|
| tlačová technológia | Inkjet |
| Bezokrajová tlač | |
| Maximálne rozlíšenie | 5760 x 1440 DPI |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita) | 14 s |
| Rýchlosť tlače (10x15 cm) | 25 s |
| Vlastnosti | |
| Postavenie na trhu | Domácnosť a kancelária |
| Farba | Čierna |
| Tlačové farby | Black,Cyan,Light cyan,Light magenta,Magenta,Yellow |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Krajina pôvodu | Indonézia |
| Vstupná a výstupná kapacita | |
| Celková výstupná kapacita | 100 sheets |
| Ručný podávač | |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Envelopes,Photo paper,Plain paper |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A3 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A3,A3+,A4,A5,A6 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B4,B5,B6 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Legal (media size),Letter (media size) |
| Veľkosti obálok | 10,C6,DL |
| Veľkosť tlače | 10 x 15,13 x 18 cm |
| Veľkosť média pri bezokrajovej tlači | 10x15 |
| Možnosti pripojenia | |
|---|---|
| PictBridge | |
| USB vstup | |
| Siete | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Bluetooth | |
| Technológie mobilnej tlače | Epson Connect |
| Sila | |
| Napájací zdroj | AC |
| Priemerná spotreba energie počas tlače | 19 W |
| Spotreba energie (režim spánku) | 0.6 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0.2 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Systémové požiadavky | |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10,Windows 10 x64,Windows 11,Windows 7,Windows 7 x64,Windows 8,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 x64,Windows Vista,Windows Vista x64,Windows XP,Windows XP Professional x64 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 10.15.3 Catalina,Mac OS X 10.9 Mavericks,Mac OS X 11.0 Big Sur,Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 V |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 523 mm |
| Hĺbka | 369 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnosť | 8000 kg |