- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Epson |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | V11HA86040 |
3LCD projektor • jas projektora: 3000 ANSI lumen • projekčná technológia: 3LCD • natívne rozlíšenie projektora: WXGA (1200x800) • typ svetelného zdroja: Lampa • životnosť svetelného zdroja: 6000 h • životnosť svetelného zdroja (úsporný režim): 12000 h • ohnisko: Manuálne • pomer vzádialenosti a šírky: 1.27 - 1.71:1 • farebné videorežimy: • kino • dynamický • prezentácia • živý • hlučnosť: 38 dB • hlučnosť (ekonomický režim): 29 dB
399,60 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Projektor | |
|---|---|
| Jas projektoru | 3000 ANSI lumens |
| Projekčné technológie | 3LCD |
| Natívne rozlíšenie projektora | WXGA (1200x800) |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Kompatibilná obrazová veľkosť | 25 - 378 mm |
| Premietacia vzdialenosť | 0.9 - 10.4 m |
| Počet farieb | 16,7 miliónov farieb |
| Jas projektoru (ekonomický režim) | 2000 ANSI lumens |
| Horizontálna korekcia uhlu | -30 - 30 ° |
| Vertikálna korekcia uhlu | -30 - 30 ° |
| Veľkosť matice | 0.59 cm |
| Vertikálna synchronizácia (min) | 100 kHz |
| Vertikálna synchronizácia (max) | 120 kHz |
| Objektív | |
| Ohnisko | Manuálne |
| Možnosti zoomu | |
| Pomer vzdialenosti a šírky | 1.27 - 1.71:1 |
| Video | |
| Formát analógového signálu | Nepodporovaný |
| Full HD | |
| 3D kompatibilita | |
| Farebné režimy videa | Cinema,Dynamic,Presentation,Vivid |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet USB 2.0 Type-A portov | 1 |
| Počet USB 2.0 Type-B portov | 1 |
| Dátové úložisko | |
| Intgrovaná čítačka kariet | |
| Vlastnosti | |
| Úroveň hluku | 38 dB |
| Hlučnosť (ekonomický režim) | 29 dB |
| Krajina pôvodu | Filipíny |
| Multimédiá | |
|---|---|
| Vstavané reproduktory | |
| RMS výkon | 5 W |
| Dizajn | |
| Postavenie na trhu | Prezentácia |
| Farba | Black,White |
| Umiestnenie | Desktop |
| Slot pre zámok | |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Sila | |
| Napájací zdroj | AC |
| Spotreba elektrickej energie | 270 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Spotreba (úsporný režim) | 214 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vlastnosti dodávateľa | |
| HS kód | 85286200000 |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | -10 - 60 % |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 10 - 90 % |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 2400 kg |
| Šírka | 295 mm |
| Hĺbka | 211 mm |
| Výška | 87 mm |
| Šírka balenia | 365 mm |
| Hĺbka balenia | 322 mm |
| Výška balenia | 165 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3680 kg |
| Obsah balenia | |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
| Vrátane batérií | |
| Dodávané káble | AC |
| Technické detaily | |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS) | 85286200000 |