Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Energy Sistem |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 451791 |
Bezdrôtové športové slúchadlá s mikrofónom • Športové slúchadlá s Bluetooth 5.1. • Vstavaný mikrofón s funkciou handsfree a hlasovým asistentom. • Odolná proti potu a striekajúcej vode vydrží aj tie najťažšie tréningy. • Systém uchytenia Secure-Fit pre perfektné upevnenie počas cvičenia. • Vyvážený zvuk s mohutnými basmi a jasnými výškami. • Výdrž batérie až 8 hodín pre maximálne nasadenie • Nabíjanie pomocou USB-C.
18,06 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Štýl nosenia | Závesný |
| Odporúčané použitie | Športy |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Farba | Modrá |
| Ochranné funkcie | Splash proof,Sweat resistant |
| Možnosti pripojenia | |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HFP,HSP |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 20 m |
| Slúchadlá | |
| Typ slúchadiel | Vnútrosluchové |
| Intraural typ slúchadiel | Ušné monitory |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Ovládač jednotky | 13 cm |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | 1 % |
| Mikrofón | |
|---|---|
| Typ mikrofónu | Built-in microphone |
| Citlivosť mikrofónu | 42 dB |
| Batérie | |
| Prevádzka na batériu | |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Životnosť batérie (max.) | 8 h |
| Kapacita batérie | 100 mAh |
| Doba nabíjania batérie | 1.5 h |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Obsah balenia | |
| Dodávané káble | USB Typ-C |