- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Pre:
podpora češtiny
Slovensko
| Značka: | Energy Sistem |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 447220 |
MP3/MP4 přehrávač • LCD 1,8'' rozlišení 160x128 pixelů • paměť 16 GB • microSD karty až 128 GB • Bluetooth 2.1, dosah 10 m • microUSB kabel pro nabíjení
50,69 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Model | MP4 prehrávač |
| Dizajn | |
| Farba | Čierna |
| Dátové úložisko | |
| Typ prehrávacieho média | Flash pamäť |
| Celková kapacita úložiska | 16 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | |
| Kompatibilné pamäťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 128 GB |
| Obrazovka | |
| Dotyková obrazovka | |
| Displej | LCD |
| Uhlopriečka displeja | 1.8 cm |
| Rozlíšenie displeja | 160 x 128 pixels |
| Typ panelu | TFT |
| Počet farieb displeja | 65536 farieb |
| Súborové formáty | |
| Podporované zvukové formáty | APE,FLAC,MP3,WAV,WMA |
| Podporované video formáty | AMV |
| Podporované obrazové formáty | BMP,GIF,JPG |
| Slúchadlá | |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| Zvuk | |
| Vstavané reproduktory | |
| Ekvalizér | |
| Počet pásiem ekvalizéra | 7 |
| Rádio | |
| FM rádio | |
| Podporované pásma | FM |
| Pásmo FM | 87 - 108 MHz |
| Množstvo predvolených staníc | 30 |
| Režim nahrávania | |
|---|---|
| Nahrávanie hlasu | |
| Zabudovaný mikrofón | |
| Možnosti pripojenia | |
| Rozhranie | USB 2.0 |
| Siete | |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 2.1+EDR |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth | 10 m |
| Fotoaparát | |
| Integrovaná kamera | |
| Druhá kamera | |
| Sila | |
| Nabíjateľný | |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby | 15 h |
| Kapacita batérie | 300 mAh |
| Doba nabíjania batérie | 1.5 h |
| Nepretržité prehrávanie rádia | 8 h |
| Napätie batérie | 3.7 V |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 30 g |
| Hĺbka | 89 mm |
| Výška | 9 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Údaje o balení | |
| Typ balenia | Box |
| Obsah balenia | |
| Slúchadlá | |
| Dodávané káble | Micro-USB |
| Stručný návod | |
Pre:
podpora češtiny
Prezeráte si: ENERGY MP4 Touch Bluetooth AMBER
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.