Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Emos |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 1908142500 |
prepäťová ochrana Šedá, Červená 4 AC zásuvky/AC zásuviek 230 V 25 m • Počet zásuviek: 4 AC zásuvky/AC zásuviek, Typy zásuvky pre napájanie zo siete: Typ F, Nominálne vstupné napätie: 230 V • Zástrčka: Typ F (Schuko) • Farba: Šedá, Červená, Materiál: Polyvinylchlorid (PVC) • Dĺžka kábla: 25 m
40,36 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Sila | |
|---|---|
| Počet zásuviek | 4 AC outlet(s) |
| Typy zásuvky pre napájanie zo siete | Typ F |
| Nominálne vstupné napätie | 230 V |
| Nominálny výstupný prúd | 4.8 A |
| Výkonová špička | 2300 W |
| Špička prúdu pri normálnom režime | 10 A |
| Veľkosť jadra | 1 mm² |
| Možnosti pripojenia | |
|---|---|
| Zástrčka | Type F (Schuko) |
| Vlastnosti | |
| Farba | Grey,Red |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Dĺžka kábla | 25 m |