Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Emos |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 1908042510 |
napäťová distribučná jednotka (PDU) 4 AC zásuvky/AC zásuviek Čierna • PDU typy: Základný, Farba: Čierna • Počet zásuviek: 4 AC zásuvky/AC zásuviek • Dĺžka kábla: 25 m, Typ kábla: H05VV-F3G • Nominálne vstupné napätie: 230 V, Maximálny prúd: 13 A, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Šírka: 230 mm, Hĺbka: 190 mm, Výška: 340 mm
63,54 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| PDU typy | Základný |
| Farba | Čierna |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet zásuviek | 4 AC outlet(s) |
| Vlastnosti | |
| Dĺžka kábla | 25 m |
| Typ kábla | H05VV-F3G |
| Sila | |
| Nominálne vstupné napätie | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Maximálny prúd | 13 A |
| Nominálne výstupné napätie | 230 V |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 230 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hmotnosť | 4200 kg |