Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0147736 |
odsávač pary Nástenný Čierna 600 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 600 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: A • Model: Nástenný, Farba: Čierna, Systém ovládania: Dotyk • Typ tukového filtra: Hliník • Výkon lampy: 2,5 W, Počet žiaroviek: 2 žiaroviek, Typ žiarovky: LED • Ročná spotreba energie: 53 kWh, Výkon motora: 255 W, Trieda energetickej účinnosti (stará): B
490,88 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 600 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | A |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Počet rýchlostí | 4 |
| Úroveň hluku | 69 dB |
| Dizajn | |
| Model | Nástenný |
| Farba | Čierna |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 2.5 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Sila | |
| Výkon motora | 255 W |
| Ročná spotreba energie | 53 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 900 mm |