- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PRF0166931 |
odsávač pary Nástenný Biela 650 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 650 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Úroveň hluku: 65 dB • Model: Nástenný, Farba: Biela, Základný materiál: Sklo • Typ tukového filtra: Hliník • Výkon lampy: 1,5 W, Počet žiaroviek: 2 žiaroviek, Typ žiarovky: LED • Výkon motora: 233 W
315,57 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Typ digestora: Nástenné - vertikálne
Model vertikálneho nástenného digestora: SHEEN-S
Spôsob prevádzky digestora: Recirkulačný, S odťahom do exteriéru
Šírka digestora: 90 cm
Maximálny výkon digestora: do 700 m3/hod
Minimálna hlučnosť digestora: nad 50 dB(A)
Materiál a farebné prevedenie: Biele sklo
Osvetlenie digestora: Žlté teplé svetlo
Spôsob ovládania digestora: Dotykové
BACK ASPIRATION: NIE
Prevedenie: biele sklo
Šírka: 90 cm
Osvetlenie: LED 2x1,5W
Energetická trieda: A
Ovládanie: dotykové
Sací výkon maximálny: 650 m3/hod
Hlučnosť maximálna: 65 dB (A)
Priemer výstupného otvoru: 150mm
Pachový filter uhlíkový: CFC0140343
Poznámka: Komín vo farbe odsávača v základnej výbave
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 650 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Počet rýchlostí | 4 |
| Úroveň hluku | 65 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 52 dB |
| Dizajn | |
| Model | Nástenný |
| Farba | Biela |
| Základný materiál | Sklo |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 1.5 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Sila | |
| Výkon motora | 233 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 326 mm |