Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0007341 |
Priestorový Nerezová oceľ 580 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 580 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Úroveň hluku: 69 dB • Model: Priestorový, Farba: Nerezová oceľ, Systém ovládania: Senzor • Výkon lampy: 20 W, Počet žiaroviek: 2 žiaroviek • Výkon motora: 255 W • Šírka: 898 mm, Hĺbka: 598 mm, Výška: 1067 mm
807,25 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 580 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Úroveň hluku | 69 dB |
| Dizajn | |
| Model | Priestorový |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Senzor |
| Počet motorov | 1 |
| Osvetlenie | |
|---|---|
| Výkon lampy | 20 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Sila | |
| Výkon motora | 255 W |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 898 mm |
| Hĺbka | 598 mm |
| Výška | 1067 mm |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Možnosť zabudovania | |