Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0183917 |
Čierna Vstavaný 90 cm Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s) • Farba: Čierna, Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Šírka platničky: 90 cm • Systém ovládania: Dotyk, Umiestnenie ovládania: Predné • Príkon (elektrický): 7200 W • Šírka: 870 mm, Hĺbka: 360 mm, Výška: 45 mm
1 367,12 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Šírka platničky | 90 cm |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet plynových varných zón | 0 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 1 | osemuholník |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 1 (Š x H) | 22 x 184 mm |
| Výkon varnej zóny 1 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 3700 W |
| Tvar varnej zóny 2 | osemuholník |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 2 (Š x H) | 22 x 184 mm |
| Výkon varnej zóny 2 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 3700 W |
| Tvar varnej zóny 3 | osemuholník |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 3 (Š x H) | 22 x 184 mm |
| Výkon varnej zóny 3 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 3700 W |
| Tvar varnej zóny 4 | osemuholník |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 4 (Š x H) | 22 x 184 mm |
| Výkon varnej zóny 4 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4 | 3700 W |
| Výkon | |
|---|---|
| Funkcia Boost | |
| Počet funkcií Boost | 1 |
| Počet úrovní výkonu | 9 |
| Plynulý regulátor teploty | |
| Detekcia panvice | |
| Funkcia uchovania teploty | |
| Funkcia Stop & Go | |
| Ergonómia | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Vstavaný displej | |
| Časovač | |
| Detský zámok | |
| Digestor | |
| Vstavaná kapucňa | |
| Sila | |
| Príkon (elektrický) | 7200 W |
| Príkon (plyn) | 0 W |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 870 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hmotnosť | 11200 kg |