Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0120980 |
1 514,59 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 680 m³/h |
| Typ oddelenia | Recirkulačné |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | E |
| Maximálny recirkulačný výkon | 680 m³/h |
| Úroveň hluku | 57 dB |
| Dizajn | |
| Model | Spodné odsávanie |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Certifikácia | CE |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník/uhlík |
| Vyberateľný filter | |
| Sila | |
| Výkon motora | 250 W |
| Ročná spotreba energie | 80 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 150 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 758 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 120 cm |
| Instalačná výška oddielu | 510 cm |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Prietok vzduchu | 680 m³/h |