Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0120975 |
2 073,79 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Tvar varnej zóny 1 | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 1 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 3700 W |
| Typ varnej zóny 2 | Veľký |
| Tvar varnej zóny 2 | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 2 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 3700 W |
| Typ varnej zóny 3 | Veľký |
| Tvar varnej zóny 3 | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 3 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 3700 W |
| Typ varnej zóny 4 | Veľký |
| Tvar varnej zóny 4 | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 4 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4 | 3700 W |
| Flexibilná varná zóna | |
| Kombinovaná zóna | |
| Ergonómia | |
|---|---|
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Časovač | |
| Digestor | |
| Vstavaná kapucňa | |
| Sila | |
| Príkon (elektrický) | 7400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 830 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hmotnosť | 23000 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 1030 mm |
| Hĺbka balenia | 915 mm |
| Výška balenia | 430 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 25000 kg |