- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0179476 |
Čierna Vstavaný 83 cm Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s) Vstavaná kapucňa • Farba: Čierna, Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Šírka platničky: 83 cm • Systém ovládania: Dotyk, Umiestnenie ovládania: Front / Top front, Typ časovača: Digitálny • Typ oddelenia: Zvedené / recirkulačné, Maximálny výkon odsávania: 620 m³/h, Príkon odsávača pár: 160 W • Príkon (elektrický): 7400 W • Šírka: 830 mm, Hĺbka: 515 mm, Výška: 250 mm
2 178,13 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Šírka platničky | 83 cm |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet plynových varných zón | 0 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 1 (Š x H) | 210 x 191 mm |
| Výkon varnej zóny 1 | 1650 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 1850 W |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 2 (Š x H) | 210 x 191 mm |
| Výkon varnej zóny 2 | 1650 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 1850 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 3 (Š x H) | 210 x 191 mm |
| Výkon varnej zóny 3 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 3000 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 4 (Š x H) | 210 x 191 mm |
| Výkon varnej zóny 4 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4 | 3000 W |
| Flexibilná varná zóna | |
| Výkon | |
| Funkcia Boost | |
| Detekcia panvice | |
| Premostenie | |
| Funkcia Stop & Go | |
| Ergonómia | |
|---|---|
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Front / Top front |
| Časovač | |
| Typ časovača | Digitálny |
| Indikátor zvyškového tepla | |
| Detský zámok | |
| Digestor | |
| Vstavaná kapucňa | |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Maximálny výkon odsávania | 620 m³/h |
| Príkon odsávača pár | 160 W |
| Úroveň hluku | 61 dB |
| Hladina hluku ventilátora (min) | 43 dB |
| Hladina hluku ventilátora (max) | 61 dB |
| Umiestnenie výfuku | Sada pre údržbu |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Sila | |
| Príkon (elektrický) | 7400 W |
| Zástrčka | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 830 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnosť | 19000 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 930 mm |
| Hĺbka balenia | 605 mm |
| Výška balenia | 318 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 23000 kg |