- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Produktový kód: | PRF0184551 |
Čierna Vstavaný Indukčná varná doska so zónami 3 zone(s) Vstavaná kapucňa • Farba: Čierna, Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Typ varnej dosky: Indukčná varná doska so zónami • Systém ovládania: Dotyk, Umiestnenie ovládania: Vľavo hore, Typ časovača: Digitálny • Typ oddelenia: Odvádzaný, Úroveň hluku: 61 dB, Hladina hluku ventilátora (min): 42 dB • Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V • Šírka: 720 mm, Hĺbka: 515 mm, Výška: 260 mm
1 617,76 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 3 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 3 zone(s) |
| Typ varnej zóny 1 | Dvojitá zóna |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Ľavý |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 1 | 300 mm |
| Výkon varnej zóny 1 | 2500 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 3600 W |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 2 | 140 mm |
| Výkon varnej zóny 2 | 900 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 1350 W |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 3 | 180 mm |
| Výkon varnej zóny 3 | 1400 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 2100 W |
| Ohrievacie zóna | |
| Základný materiál | Sklo |
| Typ povrchu | Lesk |
| Typ rámčeka | Bezrámové |
| Profil hrany okrajov | Priamy |
| Výkon | |
|---|---|
| Funkcia Stop & Go | |
| Ergonómia | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Vľavo hore |
| Vstavaný displej | |
| Časovač | |
| Typ časovača | Digitálny |
| Detský zámok | |
| Jednoduché čistenie | |
| Gril | |
| Gril | |
| Digestor | |
| Vstavaná kapucňa | |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Úroveň hluku | 61 dB |
| Hladina hluku ventilátora (min) | 42 dB |
| Hladina hluku ventilátora (max) | 61 dB |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť) | 66 dB |
| Trieda energetickej účinnosti (kapucňa) | A |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | B |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Sila | |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| On/off vypínač | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 720 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hrúbka pracovnej dosky (min.) | 4 mm |