Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0160153 |
odsávač pary Podvesné Nerezová oceľ 603 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 603 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Úroveň hluku: 67 dB • Model: Podvesné, Farba: Nerezová oceľ, Základný materiál: Nerezová oceľ • Typ tukového filtra: Hliník • Výkon lampy: 2,5 W, Počet žiaroviek: 2 žiaroviek, Typ žiarovky: LED • Výkon motora: 255 W, Trieda energetickej účinnosti (stará): B
475,48 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 603 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Úroveň hluku | 67 dB |
| Dizajn | |
| Model | Podvesné |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Filtrovanie | |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Vyberateľný filter | |
| Osvetlenie | |
|---|---|
| Výkon lampy | 2.5 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Intenzita osvetlenia | 3500 lx |
| Sila | |
| Výkon motora | 255 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 350 mm |