Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0165082 |
odsávač pary Priestorový Čierna 710 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 710 m³/h, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: A, Trieda účinnosti osvetlenia: A • Model: Priestorový, Farba: Čierna, Systém ovládania: Tlačidlá • Typ tukového filtra: Hliník • Výkon lampy: 7 W, Počet žiaroviek: 1 žiaroviek, Typ žiarovky: LED • Ročná spotreba energie: 49 kWh, Stupnica energetickej účinnosti: A +++ až D, Výkon motora: 267 W
659,80 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 710 m³/h |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | A |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Počet rýchlostí | 4 |
| Úroveň hluku | 62 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 49 dB |
| Dizajn | |
| Model | Priestorový |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 7 W |
| Počet žiaroviek | 1 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Sila | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Výkon motora | 267 W |
| Ročná spotreba energie | 49 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 440 mm |