Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0146261 |
Nástenný Šedá 690 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 690 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: A • Model: Nástenný, Farba: Šedá, Farba názov: Concrete • Typ tukového filtra: Hliník • Výkon lampy: 7 W, Typ žiarovky: LED, Poloha osvetlenia: Späť • Ročná spotreba energie: 50 kWh, Stupnica energetickej účinnosti: A +++ až D, Celková spotreba: 277 W
937,20 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 690 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | A |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | C |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Intenzívna rýchlosť | |
| Úroveň hluku | 51 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 34 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 51 dB |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť) | 63 dB |
| Dizajn | |
| Model | Nástenný |
| Farba | Šedá |
| Farba názov | Betón |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 7 W |
| Typ žiarovky | LED |
| Poloha osvetlenia | Späť |
| Sila | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Celková spotreba | 277 W |
| Ročná spotreba energie | 50 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 1198 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Výška bez komína | 680 cm |