- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0139077 |
Polovstavaný (vyťahovací) Nerezová oceľ 640 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 640 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: A • Model: Polovstavaný (vyťahovací), Farba: Nerezová oceľ, Systém ovládania: Dotyk • Typ tukového filtra: Hliník, Počet filtrov: 2 kusov • Výkon lampy: 3 W, Počet žiaroviek: 2 žiaroviek, Typ žiarovky: LED • Ročná spotreba energie: 45 kWh, Stupnica energetickej účinnosti: A +++ až D, Celková spotreba: 206 W
304,65 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 640 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | A |
| Trieda účinnosti osvetlenia | E |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Intenzívna rýchlosť | |
| Úroveň hluku | 63 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 46 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 63 dB |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť) | 67 dB |
| Dizajn | |
| Model | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie výfuku | Vršok |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Počet filtrov | 2 pc(s) |
| Vyberateľný filter | |
| Umývateľný filter | |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 3 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Intenzita osvetlenia | 49 lx |
| Poloha osvetlenia | Späť |
| Sila | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Celková spotreba | 206 W |
| Ročná spotreba energie | 45 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 436.5 mm |
| Výška (max) | 396 cm |