Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Eico |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 6466 |
výsuvný odsavač par • horní odtah • maximální výkon odtahu 336 m³/h • maximální hlučnost 65 dB • zpětná klapka • 3 rychlosti • mechanické ovládání • LED osvětlení • průměr odtahového hrdla 120 mm • příkon 206 W • rozměry 49,8 × 14 × 28 cm • hmotnost 6,2 kg •
118,90 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 304 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | E |
| Trieda účinnosti osvetlenia | D |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Úroveň hluku | 62 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 46 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 62 dB |
| Dizajn | |
| Model | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Farba | Grey,Stainless steel |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Priemer prípojky výfuku | 120 cm |
| Počet motorov | 1 |
| Motor v cene | |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Počet filtrov | 2 pc(s) |
| Vyberateľný filter | |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 3 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Sila | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A++ to E |
| Ročná spotreba energie | 61.6 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | D |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 498 mm |
| Hĺbka (min) | 300 cm |
| Hĺbka (max) | 455 cm |
| Výška (max) | 180 cm |