- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0037989 |
Polovestavěný (vytahovací) Stříbrná • Nerezová ocel 336 m³/h • Maximální výkon odsávání: 336 m³/h • Typ odsávání: Potrubí • Hlučnost (nízká rychlost): 53 dB • Model: Polovestavěný (vytahovací) • Barva: Stříbrná • Nerezová ocel • Typ ovládání: Knoflíky • Typ filtru mastnoty: Hliník • Výkon topného tělesa: 28 W • Počet žárovek: 2 žárovek • Typ žárovky: Halogen • Výkon motoru: 170 W • Spotřeba elektrické energie: 226 W •
108,26 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 336 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 53 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 62 dB |
| Tlak (Pa) | 290 |
| Dizajn | |
| Model | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Farba | Silver,Stainless steel |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Umiestnenie výfuku | Vršok |
| Priemer prípojky výfuku | 120 cm |
| Kompatibilné produkty | CFC0038000 |
| Filtrovanie | |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Osvetlenie | |
|---|---|
| Výkon lampy | 28 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | Halogen |
| Sila | |
| Výkon motora | 170 W |
| Spotreba elektrickej energie | 226 W |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Výška | 180 mm |
| Výška (min) | 140 cm |
| Hmotnosť | 6800 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 634 mm |
| Hĺbka balenia | 354 mm |
| Výška balenia | 241 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7800 kg |