- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0189405 |
Polovstavaný (vyťahovací) Strieborná 425 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 425 m³/h, Typ oddelenia: Zvedené / recirkulačné, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: C • Model: Polovstavaný (vyťahovací), Farba: Strieborná, Systém ovládania: Jazdec • Typ tukového filtra: Hliník • Výkon lampy: 2,5 W, Počet žiaroviek: 2 žiaroviek, Typ žiarovky: LED • Ročná spotreba energie: 49 kWh, Stupnica energetickej účinnosti: A +++ až D, Celková spotreba: 120 W
276,41 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 425 m³/h |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | C |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | C |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Úroveň hluku | 69 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 57 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 69 dB |
| Dizajn | |
| Model | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Farba | Strieborná |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Jazdec |
| Umiestnenie výfuku | Vršok |
| Filtrovanie | |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Vyberateľný filter | |
| Umývateľný filter | |
| Osvetlenie | |
|---|---|
| Výkon lampy | 2.5 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Teplota farieb | 3500 K |
| Poloha osvetlenia | Späť |
| Sila | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Celková spotreba | 120 W |
| Ročná spotreba energie | 49 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Hĺbka (min) | 280 cm |
| Výška (max) | 237 cm |
| Technické detaily | |
| Certifikáty zhody | CE |
| Udržateľnosť | |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | |