Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0181896 |
214,13 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 225 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | E |
| Trieda účinnosti osvetlenia | B |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Úroveň hluku | 55 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 47 dB |
| Dizajn | |
| Model | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Farba | Strieborná |
| Vstavaný displej | |
| Systém ovládania | Jazdec |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 3 W |
| Počet žiaroviek | 2 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Teplota farieb | 2700 K |
| Poloha osvetlenia | Späť |
| Sila | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Celková spotreba | 121 W |
| Ročná spotreba energie | 49 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | C |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 600 mm |