- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0167315 |
odsávač pary Nástenný Čierna, Nerezová oceľ 770 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 770 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: A • Model: Nástenný, Farba: Čierna, Nerezová oceľ, Základný materiál: Sklo, Nerezová oceľ • Typ tukového filtra: Hliník • Výkon lampy: 7 W, Počet žiaroviek: 1 žiaroviek, Typ žiarovky: LED • Ročná spotreba energie: 52 kWh, Výkon motora: 277 W, Trieda energetickej účinnosti (stará): A
411,21 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 770 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | A |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | C |
| Počet rýchlostí | 4 |
| Úroveň hluku | 69 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 55 dB |
| Dizajn | |
| Model | Nástenný |
| Farba | Black,Stainless steel |
| Základný materiál | Glass,Stainless steel |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 7 W |
| Počet žiaroviek | 1 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Sila | |
| Výkon motora | 277 W |
| Ročná spotreba energie | 52 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 475 mm |