- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Pre: Dobrá baterie.
Slovensko
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 900 940 702 |
Electrolux bezsáčkový vysavač 2 v 1 Ergorapido ; ruční vysavač, který si poradí s drobnými nečisotami; objem nádoby na nečistoty: 0,5 l
161,44 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Dizajn | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Farba | Black,Blue,Transparent |
| Kapacita prachovej nádoby | 0.5 L |
| Odnímateľný ručný vysávač | |
| Základný materiál | Plast |
| Prúd vzduchu | 14 l/s |
| Montovateľné na stenu | |
| Certifikácia | CE |
| Výkon | |
| Typ čistenia | Suchý |
| Vzduchový filter | Výstupný filter |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Viacúčelová kefa | |
| Čistenie povrchov | Carpet,Hard floor |
| Úroveň hluku | 79 dB |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Ergonómia | |
| Vyberateľný filter | |
| Umývateľný filter | |
| Regulácia výkonu | Elektronický |
| On/off vypínač | |
| Pozície pre skladovanie | |
| LED indikátory | |
| Sila | |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Napätie batérie | 14.4 V |
| Vyberateľná batéria | |
| Doba chodu | 30 min |
| Minimálny čas používania (pevná podlaha) | 13 min |
| Minimálny čas používania (koberec) | 13 min |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Sací výkon | 17 |
| Rýchle nabíjanie | |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šírka balenia | 345 mm |
| Hĺbka balenia | 320 mm |
| Výška balenia | 705 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9800 kg |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 145 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Výška | 1145 mm |
| Hmotnosť | 4400 kg |
| Hmotnosť (bez príslušenstva) | 3150 kg |
| Obsah balenia | |
| Kefa na prach | |
| Tryskový nadstavec | |
| Rotačná kefa | |
| Pohon rotačnej kefy | Motorizované |
| Nabíjačka batérie v balení | |
| Návod na použitie | |
| Nabíjacia základňa | |
| Množstvo | 1 |
Pre: Dobrá baterie.
splňuje požadavky
Pre: Led osvětlení
Indikátor nabití baterie
Pre: mobilní bez šňůry
Výkon dostačující, kladně hodnotíme mobilitu, víceúčelovost,snadná údržba.
Pre: Tichý chod, snadná manipulace.
Dříve jsme již měli aku vysavač Elektrolux, pak jsme koupili jinou značku a pokorně jsme se vrátili k této značce. Na vysavače jsou bezkonkurenční. Mají je opravdu zmáklé a s jinými se nedají srovnávat.
Pre: Zatím máme krátce, ale uspokojil naše očekávání.
Prezeráte si: Electrolux Ručný vysávač Ergorapido EER73DB
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.