- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Velký sací výkon,ale kvalita hadice je podprůměrná.Je to slabý plast a při větším výkonu hrozí její zlomení.
Slovensko
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ESC61LR |
Vysávač podlahový bezvreckový • príkon 750 W • hlučnosť 76 dB • akčný rádius 9 m • umývateľný Hygiene Filter 12 • 6 m prívodný kábel • teleskopická trubica • hubica DustPro • hmotnosť 5,75 kg
107,16 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Sila | |
|---|---|
| Maximálny príkon | 750 W |
| Ročná spotreba energie | 27.4 kWh |
| Nastaviteľný výkon | |
| Prevádzka na batériu | |
| Dizajn | |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Typ čistenia | Suchý |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Farba | Červená |
| Materiál nádrže | Plast |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Typ zámku | Zacvakávacie |
| Materiál rúrky | Kov |
| Pružná hadica | |
| Materiál hadice | Plast |
| Počet koliečok | 3 wheel(s) |
| Počet kolies otočných o 360° | 1 wheel(s) |
| Materiál kolies | Guma |
| Základný materiál | Plast |
| Bezšnúrový | |
| Výkon | |
| Vzduchový filter | HEPA |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Cyklónový |
| Vyberateľný filter | |
| Umývateľný filter | |
| Správne použitie | Domáci |
| Podporované typy povrchov | Carpet,Hard floor |
| Úroveň hluku | 76 dB |
| Operačný rádius | 9 m |
| Ergonómia | |
|---|---|
| Dĺžka šnúry | 6 m |
| Odkladací priestor na kábel | |
| Automatický navíjač šnúry | |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie | |
| Počet parkovacích / skladovacích pozícií | 2 |
| Držadlo | |
| Počet držadiel | 1 |
| Ovládanie na rukoväti | |
| On/off vypínač | |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 230 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hmotnosť | 5750 kg |
| Obsah balenia | |
| Návod na použitie | |
Velký sací výkon,ale kvalita hadice je podprůměrná.Je to slabý plast a při větším výkonu hrozí její zlomení.
Pre: Poměr cena-výkon ,spokojenost s funkcí
Výrobek mám velice krátce, takže není plně prověřený.
OK
spokojen s výrobkem
Prezeráte si: Electrolux ESC61LR
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.