Electrolux EOF5C50BZ -
Electrolux EOF5C50BZ
Značka: Electrolux
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: EOF5C50BZ
Elektrická rúra • Celkový vnútorný objem rúry: 65 l • Umiestnenie spotrebiča: vstavaný • Farba: čierna • Typ ovládania: otočné • Dotykové ovládanie • Typ hodín: elektronické • Trieda energetickej účinnosti: A • Spotreba energie (konvenčná): 0,89 kWh • Spotreba energie (s nútenou konvekciou): 0,78 kWh • Výkon vykurovacieho telesa: 25 W
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Typ rúry: elektrická rúra
Dĺžka kábla: 1,5 m
Typ vedenia: Teleskopické
Plech na pečenie
Typ časovača: Digitálny
Typ displeja: LED
Typ ovládania: Otočný
Konfliktná farba: Strieborná/čierna
Farba rukoväte: Čierna/strieborná
Rýchly ohrev
Uchytenie dvierok: Dole
Plech na pečenie
Režimy časovača: Čas varenia, časovač
Veľkosť rúry: Stredná
Funkcia grilu
Konvekčné varenie
Konvenčné varenie
Spodný ohrev
Zásuvné gombíky
Umiestnenie ovládania: Vpredu
Zabudovaný displej
Jednoduché čistenie
Materiál interiéru: Smalt
Umiestnenie spotrebiča: Vstavaná
Technológia čistenia: katalýza
Čistý objem rúry: 65 l
Funkcia rozmrazovania rúry
Teplovzdušný gril
Otváranie dvierok rúry: výklopné
Počet programov pečenia: 8
Teleskopické výsuvy
Šírka inštalácie priestoru: 56 cm
Výška inštalácie priestoru:
Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V
Rozsah termostatu rúry: 50 - 250 °C
Vrátane grilovacieho roštu
Hĺbka zabudovania priehradky: 55 cm
Spotreba energie (konvenčná): 0,89 kWh
Odolnosť voči odtlačkom prstov
Trieda energetickej účinnosti: A
Trieda energetickej účinnosti: A+++ až D
Celkový vnútorný objem rúry: 65 l
Index energetickej účinnosti (EEI): 95,1
Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 Hz