| Produktový kód: | EHF16240XK |
Sklokeramická varná doska • dotykové ovládanie • 4 varné zóny • ukazovateľ zvyškového tepla
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Špecifikácie Electrolux EHF 16240 XK
Popis produktu
Sklokeramický povrch varnej dosky sa veľmi ľahko čistí. Stačí ho utrieť handričkou.
Rozmery a inštalácia
Inštalačný priestor V x Š x H (mm) x 560 x 490
Rozmery dosky ŠxH (mm) 576 x 516
Šírka výrezu (mm) 560
Hĺbka výrezu (mm) 490
Polomer výrezu (mm) 5
Čistá hmotnosť (kg) 7,34
Ľavá predná zóna: svetelná, 2300 W/210 mm
Zadná ľavá zóna: svetlá, svetlá
Predná pravá zóna: svetlá, 1200W/145mm
Pravá zadná zóna: svetlá, 1800W/180mm
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Keramický |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Malá varná zóna | 1200 W |
| Priemer malej varnej zóny | 145 cm |
| Štandardná varná zóna | 1800 W |
| Priemer štandardnej varnej zóny | 180 cm |
| Veľká varná zóna | 2300 W |
| Priemer veľkej varnej zóny | 210 cm |
| Ergonómia | |
|---|---|
| Systém ovládania | Dotyk |
| Indikátor zvyškového tepla | |
| Detský zámok | |
| Sila | |
| Príkon (elektrický) | 6500 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 576 mm |
| Hĺbka | 516 mm |
| Výška | 38 mm |