- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Komplikovany zpusob nabijeni pro stars I osoby
Slovensko
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Produktový kód: | EERC72EB |
bezsáčkový vysavač 2v1 ; s odnímatelnou ruční částí; dvojitá filtrace
107,15 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

Ergo Rapido nové generace Bezsáčkový vysavač 2 v 1 (Tyčový/ruční) s rotačním kartáčem, cyklónová jednotka, samostatně stojící poloha, LED diody integrované v podlahové hubici pro přehledný úklid, akumulátory Li-Ion - 10,8V (1500 mAh), délka vysávání až 30min, nádoba na nečistoty o objemu 0,5l,,LED diodová kontrola stavu akumulátoru. Barva černá
| Dizajn | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Farba | Čierna |
| Kapacita prachovej nádoby | 0.5 L |
| Odnímateľný ručný vysávač | |
| Výkon | |
| Typ čistenia | Suchý |
| Vzduchový filter | Cyklónový |
| Úroveň hluku | 79 dB |
| Sila | |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Doba chodu | 30 min |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Sací výkon | 17 |
| Ukazovateľ nabíjania | |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Výška | 1145 mm |
| Hmotnosť | 1040 kg |
Komplikovany zpusob nabijeni pro stars I osoby
Komplikovany zpusob nabijeni pro stars I osoby
Potřebovali jsme na rychlý úklid, po práci v místnosti. Produkt odpovídá popisu u nabídky, takže doporučuji těm, kteří takový vysavač potřebují. Vzhledem k tomu, že takové zboží používáme poprvé, nemám srovnání s podobným zbožím. Zatím požíváme vysavač krátkou dobu a zatím jsem s ním spokojeni.
Potřebovali jsme na rychlý úklid, po práci v místnosti. Produkt odpovídá popisu u nabídky, takže doporučuji těm, kteří takový vysavač potřebují. Vzhledem k tomu, že takové zboží používáme poprvé, nemám srovnání s podobným zbožím. Zatím požíváme vysavač krátkou dobu a zatím jsem s ním spokojeni.
Tento produkt byl dárek a podobný typ máme delší dobu a jsme s ním spokojeni
Tento produkt byl dárek a podobný typ máme delší dobu a jsme s ním spokojeni
Lehký, a docela výkonný vysavač, perfektní na rychlý úklid
Lehký, a docela výkonný vysavač, perfektní na rychlý úklid
Prezeráte si: Electrolux EERC72EB Vysávač tyčový
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.