- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 900 402 141 |
tyčový vysavač • 5stupňová filtrace • akumulátorový provoz (50 min) - bez baterie, nutno dokoupit zvlášť. • hlučnost 80 dB • vyjímatelná ruční jednotka • 300 ml nádoba na prach • LED osvětlení kartáče • hubice PowerPro • kartáč na prach • hubice PetPro+ • •
180,06 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Tyčový vysavač Electrolux 700 Animal se snadno ovládá a zanechává za sebou čisté prostředí bez prachu či zvířecích chlupů. Pracuje s pokročilou pětistupňovou filtrací pro dosažení mimořádné účinnosti úklidu 99,9 %. V případě potřeby můžete vytáhnout samostatnou ruční jednotku, např. pokud potřebujete uklidit interiér svého auta. Nečistoty se ukládají v 300 ml nádobce, kterou po naplnění stačí jednoduše vyjmout a vysypat do koše.

Výrobce při tvorbě vysavače kladl speciální důraz na praktičnost používání. Vysavač váží pouze 2,2 kg, takže se s ním jednoduše manipuluje a můžete ho pohodlně zvedat i nad hlavu. I přes nízkou hmotnost však nabízí mimořádný výkon a vysokou účinnost úklidu, která uspokojí i náročné uživatele.

Zatočte s prachem, vlasy, chlupy a dalším nepořádkem rychle a bez námahy. Vysavač pohání výkonný vysokootáčkový motor, který vytváří vysoký sací výkon a umožní přístroj používat na různých typech povrchů.

Volnost pohybu je samozřejmostí. Při úklidu vás neomezuje žádný krátký a překážející přívodní kabel. Vysavač pracuje bezdrátově, pohání ho dobíjecí baterie(nutno dokoupit). V závislosti na zvoleném režimu nabízí až 50 minut provozu na jedno nabití, abyste vždy měli dostatek času na důkladné vysátí celé domácnosti.

Motor je složený z kvalitních a odolných komponentů, které mu zaručují dlouhodobě bezchybný provoz. Můžete se spolehnout na výborné výsledky bez ohledu na to, zda uklízíte koberec, podlahu, dlažbu, nebo třeba čalouněný nábytek.

Spolu s vysavačem dostanete v balení také širokou škálu příslušenství, které vám pomůže zvolit si na každý povrch ten správný nástavec pro důkladný, leč šetrný úklid bez rizika. Součástí sady je i speciální hubice PetPro+, která je jako stvořená pro majitele domácích mazlíčků. S její pomocí vám na zemi či nábytku nezbyde ani chloupek srsti.

Pokročilý pětistupňový filtrační systém si poradí i s jemným drobným prachem. Dokáže odstranit částice o velikosti od 0,3 mikrometrů, takže můžete mít jistotu, že doma budete mít svěží a čistý vzduch. To oceníte především v případě, že ve vaší domácnosti žijí malé děti, zvířata nebo alergici.



| Dizajn | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Farba | Svetlo šedá |
| Odnímateľný ručný vysávač | |
| Materiál rúrky | Hliník |
| Montovateľné na stenu | |
| Výkon | |
| Typ čistenia | Suchý |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Cyklónový / filtrovanie |
| Filter pre ochranu motora | |
| Vhodný na všetky typy povrchov | |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Turbo | |
| Úroveň hluku | 80 dB |
| Vstavané LED osvetlenie | |
| Ergonómia | |
| Vyberateľný filter | |
| Umývateľný filter | |
| On/off vypínač | |
| Nastaviteľný výkon | |
| Sila | |
|---|---|
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 14.4 V |
| Doba chodu | 50 min |
| Čas prevádzky s motorizovanou dýzou (stredná rýchlosť) | 20 min |
| Čas prevádzky s motorizovanou dýzou (vysoká rýchlosť) | 10 min |
| Doba nabíjania | 4.5 h |
| Údaje o balení | |
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 259 mm |
| Výška | 1008 mm |
| Hmotnosť | 2200 kg |
| Obsah balenia | |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Dusting brush,Mini turbo brush |
| Tryskový nadstavec | |
| Nabíjačka batérie v balení | |