Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | EOD3H70X |
rúra 2790 W Nerezová oceľ • Veľkosť rúry: Stredná, Typ rúry: Elektrická rúra, Celkový výkon rúry: 2790 W • Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Farba: Nerezová oceľ, Systém ovládania: Otočné • Spotreba energie (konvenčná): 0,93 kWh, Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): 0,81 kWh, Trieda energetickej účinnosti (stará): A • Instalačná šírka oddielu: 60 cm, Instalačná hĺbka oddielu: 56 cm, Instalačná výška oddielu: 55 cm
444,65 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Rúra | |
|---|---|
| Počet rúr | 1 |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Typ rúry | Elektrická rúra |
| Celkový výkon rúry | 2790 W |
| Čistý objem rúry | 72 L |
| Spodný ohrev | |
| Rýchle zahriatie | |
| Gril | |
| Mikrovlnný ohrev | |
| Funkcia pečenia pizze | |
| Samočistiaci | |
| Dizajn | |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Otočné |
| Vstavaný displej | |
| Efektívna plocha zásobníka | 1424 cm² |
| Dĺžka šnúry | 1.5 m |
| Úroveň hluku | 53 dB |
| Ergonómia | |
|---|---|
| Wi-Fi ovládanie | |
| Sila | |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0.93 kWh |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0.81 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Pekáreň na chlieb | |
| Turbo režim | |
| Osvetlenie | |
| Vnútorné osvetlenie | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 594 mm |
| Hĺbka | 594 mm |
| Výška | 569 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 600 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 560 cm |
| Instalačná výška oddielu | 550 cm |