Vynikající výkon a pohodlný úklid zažijete s tyčovým vysavačem 2 v 1 Electrolux 500 Clean ES52CB18SH. Disponuje odnímatelnou jednotkou pro ruční vysávání. Vysavač má Li-Ion baterii 18 V HD, která na plné nabití vydrží až 45 min. 5stupňová filtrace a omyvatelný filtr E10 zaručí dokonalou čistotu. Bezsáčkové provedení má prachovou nádobu s objemem 0,3 l.
| Rúra | |
|---|---|
| Počet rúr | 1 |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Typ rúry | Elektrická rúra |
| Celková vnútorná kapacita rúry | 71 L |
| Celkový výkon rúry | 3500 W |
| Čistý objem rúry | 71 L |
| Horný ohrev | |
| Spodný ohrev | |
| Horný a dolný ohrev | |
| Rýchle zahriatie | |
| Gril | |
| Kontaktný gril | |
| Gril s horúcim vzduchom | |
| Varenie v pare | |
| Konvenčné varenie | |
| Pomalé varenie | |
| Funkcia rozmrazovania rúry | |
| Funkcia ohrevu | |
| Funkcia pečenia pizze | |
| Samočistiaci | |
| Dizajn | |
|---|---|
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | |
| Ergonómia | |
| Typ hodín | Elektronický |
| Jednoduché čistenie | |
| On/off vypínač | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Spotreba energie (konvenčná) | 1.09 kWh |
| Pekáreň na chlieb | |
| Schopnosť piecť chlieb | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 596 mm |
| Hĺbka | 567 mm |
| Výška | 5994 mm |