- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Einhell |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 4513942 |
aku vŕtačka • bezdrôtová prevádzka • kompatibilný s aku systémom Power X-Change 18 V /batérie a nabíjačka nie sú súčasťou balenia) • 2 rýchlostné stupne • priemer skľučovadla max. 13 mm • LED osvetlenie pracovnej plochy • regulácia otáčok • príklep • max. krútiaci moment 50 Nm • bezuhlíkový elektromotor • funkcie vŕtania aj skrutkovania • ergonomický dizajn • mäkčená rukoväť
112,23 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

-Solo nesmie chýbať v dielni žiadneho šikovného domáceho majstra. Bezdrôtové náradie sa hodí na vŕtanie, skrutkovanie i vŕtanie s príklepom. Bez problémov s ním spracujete rôzne typy materiálov vrátane kameňa, tehál a podobne. Na napájanie slúži univerzálny akumulátor Einhell, ktorý je kompatibilný so všetkým náradím zo série Power X-Change 18 V, takže ho môžete používať nielen s vŕtačkou, ale aj tavnou pištoľou, skrutkovačom, krovinorezom, kosačkou a podobne.
Pomocou dvojrýchlostnej prevodovky si ľahko zvolíte požadovaný stupeň výkonu podľa toho, či potrebujete vŕtať, alebo skrutkovať. Prácu v akomkoľvek prostredí vám sprehľadní integrované LED svietidlo. Ergonomický dizajn s mäkkou rukoväťou zaistí pohodlné a bezpečné používanie, aby ste dosiahli požadované výsledky rýchlo a bez rizika.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vŕtanie | |
| Dizajn produktu | Pištoľová vŕtačka |
| Nastaviteľná rýchlosť | |
| Vstavané svetlo | |
| Typ motora | Striedavý |
| Mäkká rukoväť | |
| Výkon | |
| Upínací rozsah skľučovadla (max) | 13 cm |
| Rýchlosť nárazu (nízka rýchlosť) | 8000 bpm |
| Rýchlosť nárazu (vysoká rýchlosť) | 28800 bpm |
| Nastavenie krútiaceho momentu | 22 |
| Maximálny krútiaci moment | 50 N⋅m |
| Ø vrtu do betónu (max.) | 10 cm |
| Sila | |
|---|---|
| Napájací zdroj | Batérie |
| Technické detaily | |
| Farba | Black,Grey,Red |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 51 mm |
| Hĺbka | 181 mm |
| Výška | 188 mm |
| Hmotnosť | 1220 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1480 kg |