Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Einhell |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 4301190 |
Typ produktu: Stolná rezačka dlaždíc, Rezná výška @ 45°: 1,6 cm, Rezná výška @ 90°: 2,4 cm • Šírka: 335 mm, Hĺbka: 305 mm, Hmotnosť: 3,5 kg
137,05 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Benchtop tile saw |
| Rezná výška @ 45° | 16 cm |
| Rezná výška @ 90° | 24 cm |
| Uhol otočného rezacieho kotúča | 45 ° |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 335 mm |
| Hĺbka | 305 mm |
| Hmotnosť | 3500 kg |