Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Einhell |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 3433555 |
200 km/h • Model: Ručné dúchadlo, Rýchlomer: 200 km/h, Prietok vzduchu: 670 m³/h • Napájací zdroj: Batérie • Hmotnosť: 2,16 kg • Šírka balenia: 500 mm, Hĺbka balenia: 205 mm, Výška balenia: 273 mm
87,31 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Handheld blower |
| Rýchlomer | 200 km/h |
| Sací režim | |
| Prietok vzduchu | 670 m³/h |
| Farba | Black,Red,Silver |
| Nastaviteľná rýchlosť | |
| Sila | |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Hmotnosť | 2160 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 500 mm |
| Hĺbka balenia | 205 mm |
| Výška balenia | 273 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2720 kg |
| Držadlo | |
| Ergonomické ovládanie | |