Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Einhell |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 4540019 |
puzdro na náradie Čierna, Červená • Farba: Čierna, Červená • Vnútorné rozmery (š x h x v): 420 x 95 x 280 mm, Hmotnosť: 1,95 kg • Šírka balenia: 495 mm, Hĺbka balenia: 174 mm, Výška balenia: 378 mm
62,14 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Farba | Black,Red |
| Úchyty | |
| Počet držadiel | 1 |
| Uzáver zipsom | |
| Uzamykanie | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Vnútorné rozmery (š x h x v) | 420 x 95 x 280 mm |
| Hmotnosť | 1950 kg |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šírka balenia | 495 mm |
| Hĺbka balenia | 174 mm |
| Výška balenia | 378 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2520 kg |