EGO NEXUS ESCAPE PAD5001E - sada (1x2,5 Ah) -
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: G81029
Měnič napětí 56 V na 230 V, výkon 400W (max 500W), USB konektor
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%