Edifier R1700BTS jsou Bluetooth aktivní regálové reproduktory, nabízející nejen elegantní vzhled, ale i pečlivě vyladěnou kvalitu zvuku, s níž bude poslech vašich oblíbených hudebních alb pravým zážitkem. S novým chipsetem EDF3024, krásnými designovými akcenty dřeva, 4" basovým reproduktorem a výškovými Eagle Eye dome tweetery o průměru 19 mm přinášejí reproduktory bohaté basy s potřebnou hloubkou a zároveň čisté a přesné vysoké frekvence, které vám zprostředkují i ty nejmenší zvukové detaily.
Regálové reproduktory Edifier R1700BTS dokáží produkovat až 66W nezkreslený výstupní signál. Vyvážený 4" basový měnič a Eagle Eye tweeter o průměru 19 mm dohromady vytvářejí solidní zvuk studiové kvality, který se bude ideálně hodit jak k poslechu hudby, tak i sledování filmů a seriálů či hraní her.
Zbrusu nové 19mm Eagle Eye dome tweetery zprostředkují dokonale prokreslené výšky se zvukovými detaily. S vylepšenými součástkami a rozměry vám zajistí jedinečný poslechový zážitek.
| Reproduktory | |
|---|---|
| Umiestnenie reproduktorov | Stolný / regálový |
| Počet meničov | 2 |
| Počet meničov výškových reproduktorov | 1 |
| Priemer výškového reproduktora | 19 cm |
| Priemer výškového reproduktora | 0.74 cm |
| Basový reproduktor | |
| Počet meničov hlavných reproduktorov | 1 |
| Priemer basového reproduktora | 101.6 cm |
| Priemer subwoofera (imperiálne) | 4 cm |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 66 W |
| Frekvenčný rozsah | 52 - 20000 Hz |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 85 dB |
| Citlivosť vstupu | 700 mV |
| Výkon | |
|---|---|
| Farba | Black,Wood colour |
| Odporúčané použitie | Domáci |
| Základný materiál | MDF |
| Ovládanie hlasitosti | Otočné |
| Diaľkovo ovládané | |
| Bass reflex | |
| Možnosti pripojenia | |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Vstup | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 154 mm |
| Výška | 256 mm |
| Obsah balenia | |
| Dodávané káble | Audio (3.5mm),RCA |