Edbak VWPOP65-L -
Edbak VWPOP65-L
Značka: Edbak
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: VWPOP65-L
držiak na videostenu • Model: Opravené, Farba: Čierna, Uhol náklonu: 0 - 28° • Maximálna váha (kapacita): 60 kg, Maximálna veľkosť obrazovky: 165,1 cm (65"), Spôsob montáže: Múr • Šírka: 832 mm, Hĺbka: 85 mm, Výška: 530 mm • Šírka balenia: 890 mm, Hĺbka balenia: 560 mm, Výška balenia: 110 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
držiak na videostenu
• Model: Opravené, Farba: Čierna, Uhol náklonu: 0 - 28°
• Maximálna váha (kapacita): 60 kg, Maximálna veľkosť obrazovky: 165,1 cm (65"), Spôsob montáže: Múr
• Šírka: 832 mm, Hĺbka: 85 mm, Výška: 530 mm
• Šírka balenia: 890 mm, Hĺbka balenia: 560 mm, Výška balenia: 110 mm