Eaton UPS 5E 700 USB DIN G2, Line-interactive, Tower, 700VA/360W, výstup 2x DIN (Schuko), USB, bez v
Značka: Eaton
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 5E700UD
Line-Interactive 0,7 kVA 360 W 2 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 0,7 kVA, Výstupný výkon: 360 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: Typ F, Počet zásuviek: 2 AC zásuvky/AC zásuviek • Formát: Tower, Farba: Čierna, Systém ovládania: Tlačidlá • Šírka: 100 mm, Hĺbka: 288 mm, Výška: 148 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti
Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení: Line-interaktivní
Prvky ochrany napájení: Přepětí
Vstupní operační napětí (max): 240 V
Automatický restart: Ano
Vstupní frekvence: 50/60 Hz
Výstupní operační napětí (min): 220 V
Zvukové výstrahy: Ano
Výstupní výkon: 360 W
Slyšitelné režimy alarmu: Náhradní baterie
Hlučnost: 25 dB
Výstupní kapacita (VA): 0,7 kVA
Typ zdroje: AC
Vzhled
Barva: Černá
Formát: Tower
Typ ovládání: Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Výška: 148 mm
Hloubka: 288 mm
Hmotnost: 4,4 kg
Šířka: 100 mm
Technické detaily
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: Ano
Osvědčení o udržitelnosti: WEEE
Možnosti připojení
Počet zásuvek: 2 AC zásuvky / AC zásuvek
Typy zásuvky pro napájení ze sítě: Typ F
USB port: Ano
Počet portů USB 2.0: 1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C