Eaton 9SX 700VA/630W, LCD, Tower - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
TOP
PONUKA
Eaton 9SX 700VA/630W, LCD, Tower
Značka: Eaton
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9SX700I
UPS S dvojitou konverziou (online) 0,7 kVA 630 W 6 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: S dvojitou konverziou (online), Výstupná kapacita (VA): 0,7 kVA, Výstupný výkon: 630 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 zviazané, Zástrčka: C14 zviazané, Počet zásuviek: 6 AC zásuvky/AC zásuviek • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Typická doba zálohovania pri polovičnom zaťažení: 14 min • Formát: Mini Tower, Farba: Čierna, Typ displeja: LCD • Šírka: 160 mm, Hĺbka: 357 mm, Výška: 252 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Topologie s dvojitou on-line konverzí
Flexibilní použití
Klíčové vlastnosti
UPS jednotka s dvojitou on-line konverzní technologií, která nabízí vysokou výkonnost a dostupnost v provedení Tower. Zátěž dosahuje 700 VA / 630 W. Vstup/výstup: hardwired/hardwired, 6x C13.