Eaton 9PX 1500i RT2U, 1500VA/1500W, LCD, Rack/Tower, síťová karta -
TOP
PONUKA
Záruka 3 roky
Značka: Eaton
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 9PX1500IRTN
UPS S dvojitou konverziou (online) 1,5 kVA 1500 W 8 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: S dvojitou konverziou (online), Výstupná kapacita (VA): 1,5 kVA, Výstupný výkon: 1500 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 zviazané, Zástrčka: C14 zviazané, Počet zásuviek: 8 AC zásuvky/AC zásuviek • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Typická doba zálohovania pri plnom zaťažení: 5 min, Typická doba zálohovania pri polovičnom zaťažení: 14 min • Formát: Montáž na rack/tower, Farba: Čierna, Kapacita racku: 2U • Šírka: 440 mm, Hĺbka: 450 mm, Výška: 86,5 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%