Eaton 9E 1000VA, 1000VA/900W - Mobily a Tablety
Eaton 9E 1000VA, 1000VA/900W
Značka: Eaton
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9E1000IR
UPS S dvojitou konverziou (online) 1 kVA 900 W 4 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: S dvojitou konverziou (online), Výstupná kapacita (VA): 1 kVA, Výstupný výkon: 900 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 zviazané, C14 zviazané, Zástrčka: C13 zviazané, Počet zásuviek: 4 AC zásuvky/AC zásuviek • Typ batérie: Galvanický článok, Kapacita batérie: 7 Ah, Napätie batérie: 12 V • Formát: Tower, Farba: Čierna, Kapacita racku: 2U • Šírka: 438 mm, Hĺbka: 438 mm, Výška: 86,5 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
UPS S dvojitou konverziou (online) 1 kVA 900 W 4 AC zásuvky/AC zásuviek
• Topológia UPS: S dvojitou konverziou (online), Výstupná kapacita (VA): 1 kVA, Výstupný výkon: 900 W
• Typ batérie: Galvanický článok, Kapacita batérie: 7 Ah, Napätie batérie: 12 V
• Formát: Tower, Farba: Čierna, Kapacita racku: 2U
• Šírka: 438 mm, Hĺbka: 438 mm, Výška: 86,5 mm