Eaton 3S 700 IEC, 700VA/420W -
Eaton 3S 700 IEC, 700VA/420W
Značka: Eaton
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 3S700I
UPS Pohotovostný režim (offline) 0,7 kVA 420 W 8 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: Pohotovostný režim (offline), Výstupná kapacita (VA): 0,7 kVA, Výstupný výkon: 420 W • Počet zásuviek: 8 AC zásuvky/AC zásuviek • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA) • Farba: Čierna, Biela, Dĺžka kábla: 1,5 m, Bezpečnosť: IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 • Šírka: 335 mm, Hĺbka: 170 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Hlavní výhody přepěťové ochrany
  • Ochrana proti přetížení
  • Ochrana počítače
  • Automatická regulace napětí
  • Mimořádná funkčnost
Klíčové vlastnosti
Základní přepěťová ochrana s vysokým stupněm ochrany, vhodná pro ochranu kancelářských spotřebičů, zásuvky 8 × IEC (z toho 4 x pouze přepětí), LED indikace, zátěž (VA/W) 700 / 420, napětí 161 až 284 V (nastavitelné), kmitočtový rozsah 46 - 70 Hz, 10 A (resetovatelný jistič), komunikační port USB typ B, 2 x nabíjecí USB port.