Eaton 3S 550 IEC, 550VA/330W - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Eaton 3S 550 IEC, 550VA/330W
Značka: Eaton
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 3S550I
UPS Pohotovostný režim (offline) 0,55 kVA 330 W 8 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: Pohotovostný režim (offline), Výstupná kapacita (VA): 0,55 kVA, Výstupný výkon: 330 W • Počet zásuviek: 8 AC zásuvky/AC zásuviek • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA) • Farba: Čierna, Biela, Dĺžka kábla: 1,5 m, Bezpečnosť: IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 • Šírka: 325 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
UPS Pohotovostný režim (offline) 0,55 kVA 330 W 8 AC zásuvky/AC zásuviek
• Topológia UPS: Pohotovostný režim (offline), Výstupná kapacita (VA): 0,55 kVA, Výstupný výkon: 330 W
• Počet zásuviek: 8 AC zásuvky/AC zásuviek
• Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA)
• Šírka: 325 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 86 mm