Dell Pro 16 PC16255 16'' FHD+ R5/16GB/1TB/W11P/č -
Záruka 3 roky
Značka: DELL
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: YJP01
Procesor: AMD Ryzen™ 5 PRO 230 Processor (6 jader, 12 vláken, až 4.9 GHz, 16 MB cache); Paměť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s; Operační systém: Windows 11 Pro (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak)
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Technické parametry
• Procesor: AMD Ryzen™ 5 PRO 230 Processor (6 jader, 12 vláken, až 4.9 GHz, 16 MB cache)
• Paměť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s
• Operační systém: Windows 11 Pro (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak)
• Kapacita disku: 1 TB SSD
• Displej: 16" FHD+ (1920x1200), Nedotykový, AG, IPS, 300 Nitů, 45 % NTSC
• Grafická karta: AMD Radeon 760M Graphics
• Webkamera: Barevná infračervená kamera s rozlišením FHD a mikrofonem
• Připojení: MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card
• Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (55 Wh), Adaptér 65 W (USB-C)
• Barva: Magnetite (Černá)
Výbava a příslušenství
• Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - numerická klávesnice
• Smart Card Reader: Ne
• Čtečka otisku prstu: Ano
• vPro: Ne
Konektivita
•1x ethernetový port RJ45 (1 Gb/s)
•1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s)
•1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) s technologií PowerShare
•2x port USB (40 Gb/s) s funkcí Power Delivery a rozhraním DisplayPort
•1x globální port pro náhlavní soupravu
•1x port HDMI 2.1 TMDS
•1x port napájecího adaptéru
•1x slot bezpečnostního kabelu (klínový)
Rozměry a hmotnost
• Rozměry: Výška: 18,89 - 20,85 mm, Šířka: 358,00 mm, Hloubka: 251,82 mm