Dahua Technology LCH75-MC410-B - Mobily a Tablety
Záruka 5 let
Dahua Technology LCH75-MC410-B
Dahua Technology LCH75-MC410-B
Značka: Dahua Technology
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 5 let
Produktový kód: LCH75-MC410-B
interaktívna tabuľa 190,5 cm (75") 3840 x 2160 px Dotyková obrazovka Čierna • Uhlopriečka displeja: 190,5 cm (75"), Jas displeja: 350 cd/m², Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px • Poskytovaný OS: Android, Architektúra procesora: ARM Cortex-A55, Užívateľská pamäť: 32 GB • Výkon reproduktoru: 15 W • Konektor USB: Micro-USB, Pripojenie slúchadiel: 3,5 mm • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
interaktívna tabuľa 190,5 cm (75") 3840 x 2160 px Dotyková obrazovka Čierna
• Uhlopriečka displeja: 190,5 cm (75"), Jas displeja: 350 cd/m², Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px
• Poskytovaný OS: Android, Architektúra procesora: ARM Cortex-A55, Užívateľská pamäť: 32 GB
• Výkon reproduktoru: 15 W
• Konektor USB: Micro-USB, Pripojenie slúchadiel: 3,5 mm