Dahua Technology DHI-LPH75-ST420 - Vianoce
Dahua Technology DHI-LPH75-ST420
Značka: Dahua Technology
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: LPH75-ST420
interaktívna tabuľa 190,5 cm (75") 3840 x 2160 px Dotyková obrazovka Čierna HDMI • Uhlopriečka displeja: 190,5 cm (75"), Jas displeja: 400 cd/m², Počet farieb displeja: 1,07 miliárd farieb • Poskytovaný OS: Android, Frekvencia procesora: 1,9 GHz, Maximálna vnútorná pamäť: 64 GB • Výkon reproduktoru: 15 W • Wi-Fi štandard: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi štandardy: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) • Rozhranie: HDMI, Konektor USB: Micro-USB, Pripojenie mikrofónu: 3,5 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
interaktívna tabuľa 190,5 cm (75") 3840 x 2160 px Dotyková obrazovka Čierna HDMI
• Uhlopriečka displeja: 190,5 cm (75"), Jas displeja: 400 cd/m², Počet farieb displeja: 1,07 miliárd farieb
• Poskytovaný OS: Android, Frekvencia procesora: 1,9 GHz, Maximálna vnútorná pamäť: 64 GB
• Výkon reproduktoru: 15 W
• Rozhranie: HDMI, Konektor USB: Micro-USB, Pripojenie mikrofónu: 3,5 mm