Dahua Technology DH-PFS3218-16ET-135 - Dielňa a Hobby
Záruka 3 roky
Dahua Technology DH-PFS3218-16ET-135
Značka: Dahua Technology
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: PFS3218-16ET-135
Sieťový prepínač PoE • Typ prepínača: Unmanaged • Vrstva prepínača: L2 • Typy prepínaných ethernetových portov RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000) • Počet prepínaných ethernetových portov RJ-45: 16 • Typ optických prepínacích modulov: Gigabit Ethernet • Tabuľka adries MAC: 8000 pol. • Prepínacia kapacita: 7,2 Gbit/s • Sieťové normy: IEEE 802.3 • IEEE 802.3ab • IEEE 802.3u • IEEE 802.3x • IEEE 802.3z • Podpora napájania cez Ethernet (PoE) • Inštalácia do stojana • Formát: 1U •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Prepínacia kapacita: 7,2 Gb/s
Rýchlosť odovzdávania paketov: 5,3568 Mpps
Vyrovnávacia pamäť paketov: 4 Mbit
Veľkosť tabuľky MAC: 8k
Zhoda so štandardmi: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
Štandardné napájanie: Áno
PoE: Áno
Ethernetový port: 16
Optický port: 2
Rýchlosť portu Ethernet: 100 Mb/s
Rýchlosť optického portu: 1 Gb/s
Napájanie: 100 V AC - 240 V AC
Prevádzková teplota: -10 °C až 55 °C (14 °F až 131 °F)
Prevádzková vlhkosť: 10 % - 90 %
Vlhkosť pri skladovaní: 5-95 %
Spotreba energie: Voľnobeh: 5 W, plná záťaž: 135 W
Štandard PoE: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Rozpočet PoE: Port 1-2 až 60 W, Port 3-16 až 30 W, spolu až 135 W
Priradenie pinov PoE: PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Vzdialené PoE: Áno
VLAN: Izolácia portov
QoS: Áno
Údržba systému: PD Alive
ESD: Vzduchový výboj: 8 kV, kontaktný výboj: 6 kV
Odolnosť voči blesku: Spoločný režim: 4kV, Diferenciálny režim: 2kV
Rozmery: 440 mm × 300 mm × 44 mm
Rozmery balenia: 527 mm × 412 mm × 110 mm