Dahua LM27-P501, 27 IPS 16:9 5120x2880 (5K) 60Hz 400cd/m 2000:1 5ms USB-C 65W DP 2xHDMI Audio out 98 -
Záruka 3 roky
Značka: Dahua Technology
Dostupnosť: nie je skladom
Záruka: 3 roky
Produktový kód: LM27-P501
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Tento 27'' 5K monitor od Dahua nabízí několik skvělých funkcí:
Rozlišení 5120 × 2880: Produkuje jasnější a živější obrázky.
178° (H) / 178° (V) extra široký pozorovací úhel: Zajišťuje celkový výkon při sledování.
Vysoce věrné digitální zpracování: Poskytuje brilantní a živou kvalitu videa.
Type-C reverzní nabíjení 65 W: Umožňuje nabíjet zařízení přímo z monitoru.
Technická specifikace
Display
Model
DHI-LM27-P501
LCD Technology
IPS
Backlight
ELED
Screen Size
27 inch
Aspect Ratio
16:9
Resolution
5120 (H) × 2880 (V)
Refresh Rate
60 Hz
Display Color
8 bit + FRC
Color Gamut
98% DCI-P3
Brightness
400 cd/m2 (max)
Contrast Ratio
Viewing Angle
178° (H) / 178° (V)
Display Mode
Horizontal
Response Time
OD 5 ms
Lifespan
30,000 hrs
Device Ports
Input Port
1 × DP 1.4(2880P@60 Hz), 1 × HDMI 2.1(2880P@60 Hz), 1 × Type C 65W
Output Port
1 × Audio out
Power & Environmental Conditions
Power Supply
24 VDC, 5 A
Power Type
power adapter
Power Consumption
25 W (basic), 41 W (typ.), 120 W (max)
Standby Power Consumption
0.5 W
Operating Temperature
0 °C to +40 °C (+32 °F to +104 °F)
Operating Humidity
10%–90% (RH)
Storage Temperature
–20 °C to +60 °C (–4 °F to +140 °F)
Storage Humidity
5%–90% (RH)
General
Inclined Angle
-5° ± 2° / 18° ± 2°
Product Dimensions
614.2 mm × 363.7 mm × 36.2 mm
(24.18" × 14.32" × 1.43") (W × H × D) without base
Package Size
702 mm × 533 mm × 138 mm
(27.64" × 20.99" × 5.44") (W × H × D)
Frame Width
U/L/R/D: 2.4 mm/2.4 mm/2.4 mm/17.8 mm